34.Hafta Spor Toto Tahminleri, Listesi ve Sonuçlari

totokuponu_336_2

34. hafta spor toto listesine  ait açıklanan listede bu haftaya ait tüm spor toto maçları, spor toto tahminleri, haftanın spor toto listesi, spor toto sonuçları ve spor toto yorumları hakkında güncel bilgi ve yorumları sizler için bu sitede sizlerle paylaşacağız. 34.spor toto haftasının spor toto maçları ile bu haftada sizlerle birlikteyiz. Hafta içi devamlı olarak güncellenecek olan 34.hafta sportoto tahmin sayfasını  takip ederken ve yorumlarınızı bekliyoruz. 34.hafta spor toto listesi ve spor toto tahminleri ile sizlerle birlikteyiz.
        

34.Hafta Spor Toto Listesi, 34.Hafta Spor Toto Tahminleri,
34.Hafta Spor Toto Yorumları ve 34.Hafta Spor Toto Sonuçları

34.HAFTA SPOR TOTO LİSTESİ MAÇ GÜNÜ SAAT
1. Trabzon – Galatasaray Pazar 19:00
2. Fenerbahçe – Bursa Pazartesi 20:00
3. Kasımpaşa – Beşiktaş Cumartesi 19:00
4. Gaziantep – T.Konya Cuma 20:00
5. Mersin – Akhisar Pazartesi 20:00
6. K.Karabük – G.Birliği Cumartesi 16:00
7. K.Erciyes – Eskişehir Pazar 13:00
8. M.Sivas – Balıkesir Pazar 15:00
9. Başakşehir – Ç.Rize Pazar 16:00
10. Hoffenheim – B.Münih Cumartesi 16:30
11. Wolfsburg – Schalke Pazar 18:30
12. Juventus – Lazio Cumartesi 21:45
13. Inter – Ac Milan Pazar 21:45
14. Barcelona – Valencia Cumartesi 17:00
15. Deportivo- A.Madrid Cumartesi 19:00

Spor Toto listesine ait olan maçlarda 34.hafta Spor toto tahminleri, 34.hafta spor toto listesi, 34.hafta spor toto sonuçları ve spor toto hakkında tüm bilgileri totokuponu.com adresinde bulabilirsiniz. Spor toto tahminleri, haftanın spor toto listesi, spor toto sonuçları ve spor toto hakkında tüm bilmek istediklerinizi burada bulabilirsiniz.
        

[ads]

Sitemizde yazılan mesajlardan tamamen yazan kişinin kendisi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmaz. Ancak yasal nedenlere bağlı olarak herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır.Yazılarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. Yazılarınızda kaba sözler, hakaret, ayrımcılık, cinsellik, ticaret, politika ve din içerikli mesajlar bulunamaz.Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. Her türlü taciz edici yazı yasaktır. Sitede yorum yapan kişilerin adını kullanarak veya birden fazla isim kullanarak yorum yazmakta yasaktır.Sitemiz üzerinden herhangi bir şekilde ortak kupon oynanması amacıyla para toplanmasına izin verilmez.Bu şekilde yapılan faaliyetlerden oluşabilecek mağduriyetler konusunda doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı totokuponu.com sorumlu tutulamaz. Site admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir. Siteye yazı yazan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Top