Spor Toto Hesaplama Tablosu için yorumlar kapalı

Spor Toto Hesaplama Tablosu

Facebook'ta Paylaş

spor-toto-bulteni

SPOR TOTO KUPON BEDELİ NASIL HESAPLANIR ?

Sistemli oynadığınızda oluşturacağınız kolon sayısı ve ödeyeceğiniz kupon bedeli hesabı için aşağıdaki tabloları kullanabilirsiniz.

Spor Toto kuponumuzda oynadığımız 15 maçta kaç tane 2 ihtimalli maç oynadığımızı ve kaç adet 3 ihtimalli maç oynadığımıza göre aşağıdaki tabloları kullanarak oynanan kolon adetleri ve toplam kupon bedelini bulabilirsiniz.

Örnek verecek olursak ;

Bu haftaki kuponumuz diyelim ki 15 maçta 8’ini 1 ihtimalli, 5’ini 2 ihtimali ve 2’sini de 3 ihtimalli olarak oynadık. Aşağıdaki tabloları kullanarak oynadığımız kolon adetinin 288 olduğunu görürüz. Oynadığımız kuponun toplam kupon bedeli olarakta 72 TL olarak buluruz.

Yine başka bir örnek verecek olursak; bu haftaki kuponumuzdaki 15 maçtan 9’unu 1 ihtimalli , 6’sınıda 2 ihtimalli oynadık.Aşağıdaki tabloları kullanarak oynadığımız kolon adetinin 64 olduğunu görürüz. Oynadığımız kuponun toplam kupon bedeli olarakta 16 TL olarak buluruz.

Eğer spor toto kuponumuzda 15 maçı da 1 ihtimalli tahminde bulunmamız halinde toplam kupon bedelimiz sadece 25 Krş olur.

SPOR TOTO HESAPLAMA TABLOSU

spor-toto-hesaplama-tablosu

Kategori:Genel, Makale, Spor Toto, Spor Toto Analizi, Spor Toto Analizleri, Spor Toto Bülteni, Spor Toto İkramiye, Spor Toto Kuponu, Spor Toto Liste, Spor Toto Listesi, Spor Toto Programı, Spor Toto Sonuçları, Spor Toto Sonuclari, Spor Toto Tahminleri, Spor Toto Yorumları, Sportoto, Sportoto Kuponu, Sportoto Listesi, Sportoto Programı, Sportoto Sonuclari, Sportoto Tahminleri, Toto, Toto Tahminleri Tags: ,
Yasal Uyarı: totokuponu.com web sitesinde yer alan tüm sayısal veriler, istatistikler ve tahminler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Editör yazılarında yer alan ve üyeler tarafından yaratılan içerik yazarların ve üyelerin kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında totokuponu.com'un genel görüşünü yansıtmaz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı totokuponu.com sorumlu tutulamaz.
© 2015 totokuponu.com. Tüm hakkı saklıdır..
Web SEO by DG DMCA.com 18+