Spor Toto Hesaplama Tablosu

SPOR TOTO KUPON BEDELİ NASIL HESAPLANIR ?

Sistemli oynadığınızda oluşturacağınız kolon sayısı ve ödeyeceğiniz kupon bedeli hesabı için aşağıdaki tabloları kullanabilirsiniz.

Spor Toto kuponumuzda oynadığımız 15 maçta kaç tane 2 ihtimalli maç oynadığımızı ve kaç adet 3 ihtimalli maç oynadığımıza göre aşağıdaki tabloları kullanarak oynanan kolon adetleri ve toplam kupon bedelini bulabilirsiniz.

Örnek verecek olursak ;

Bu haftaki kuponumuz diyelim ki 15 maçta 8’ini 1 ihtimalli, 5’ini 2 ihtimali ve 2’sini de 3 ihtimalli olarak oynadık. Aşağıdaki tabloları kullanarak oynadığımız kolon adetinin 288 olduğunu görürüz. Oynadığımız kuponun toplam kupon bedeli olarakta 72 TL olarak buluruz.

Yine başka bir örnek verecek olursak; bu haftaki kuponumuzdaki 15 maçtan 9’unu 1 ihtimalli , 6’sınıda 2 ihtimalli oynadık.Aşağıdaki tabloları kullanarak oynadığımız kolon adetinin 64 olduğunu görürüz. Oynadığımız kuponun toplam kupon bedeli olarakta 16 TL olarak buluruz.

Eğer spor toto kuponumuzda 15 maçı da 1 ihtimalli tahminde bulunmamız halinde toplam kupon bedelimiz sadece 25 Krş olur.

SPOR TOTO HESAPLAMA TABLOSU

spor-toto-hesaplama-tablosu

Sitemizde yazılan mesajlardan tamamen yazan kişinin kendisi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmaz. Yazılarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. Yazılarınızda kaba sözler, hakaret, ayrımcılık, cinsellik, ticaret, politika ve din içerikli mesajlar bulunamaz.Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

Sitemiz üzerinden herhangi bir şekilde ortak kupon oynanması amacıyla para toplanmasına izin verilmez.Bu şekilde yapılan faaliyetlerden oluşabilecek mağduriyetler konusunda doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı totokuponu.com sorumlu tutulamaz. Site admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir. Siteye yazı yazan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Top