Spor Toto Listesi

Spor Toto Listesi 18.hafta

Spor toto listesi 18.haftaya ait açıklanan programda bu haftaya ait tüm spor toto maçları, spor toto tahminleri, haftanın spor toto listesi, spor toto sonuçları ve spor toto yorumları hakkında güncel bilgi ve yorumları sizler için bu sitede sizlerle paylaşacağız. Yeni haftanın spor toto maçları ile bu haftada sizlerle birlikteyiz. Hafta içi devamlı olarak güncellenecek olan 18.hafta spor toto tahmin sayfasını  takip ederken ve yorumlarınızı bekliyoruz.

18.HAFTA SPOR TOTO LİSTESİ
1.Fenerbahçe – Akhisar
2.G.Birliği – Galatasaray
3.Trabzon – Bursa
4.Kasimpaşa – Beşiktaş
5.Gaziantep – K.Erciyes
6.Kayseri – Eskişehir
7.Sivas – Ç.Rize
8.T.Konya – Karabük
9.Elaziğ – Antalya
10.M.City – Arsenal
11.Tottenham – Liverpool
12.Hoffenheim – B.Dortmund
13.Milan – Roma
14.Osasuna – R.Madrid
15.A.Madrid – Valencia

18. Hafta Spor Toto listesine ait olan maçlarda 18.hafta Spor toto tahminleri, 18. hafta spor toto listesi, 18.hafta spor toto sonuçları ve spor toto hakkında tüm bilgileri totokuponu.com adresinde bulabilirsiniz. Spor toto tahminleri, haftanın spor toto listesi, spor toto sonuçları ve spor toto hakkında tüm bilmek istediklerinizi burada bulabilirsiniz.

[ads]
Sitemizde yazılan mesajlardan tamamen yazan kişinin kendisi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmaz. Yazılarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. Yazılarınızda kaba sözler, hakaret, ayrımcılık, cinsellik, ticaret, politika ve din içerikli mesajlar bulunamaz.Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

Sitemiz üzerinden herhangi bir şekilde ortak kupon oynanması amacıyla para toplanmasına izin verilmez.Bu şekilde yapılan faaliyetlerden oluşabilecek mağduriyetler konusunda doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı totokuponu.com sorumlu tutulamaz. Site admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir. Siteye yazı yazan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Top