Spor Toto Süper Lig Maç Tahminleri

Spor Toto Süper Lig Tahminleri

Her hafta oynanan spor toto kuponunda süper lig maç tahminleri ile karşınızdayız. Sitemiz totokuponu.com katılımcı spor toto severler ile spor toto süper lig maç tahminleri yapmak için el birliği ile bilgilerimizi paylaşıyoruz. 

Spor toto tahminleri yaparken spor toto oyununun mutlak bir para kazanma yolu değilde sadece futbol maçları skorlarını tahminine yönelik bir oyun olduğunu düşünmek ve bu yolda kazanan tahmincilerin bilgi ve şansı bir araya getiren kişiler olduğunu unutmamak gerekir. 

Spor Toto lig haftanın karşılaşmalarını ile ilgili gerekli bilgiler sitemizden siz değerli dostlarımıza paylaşmaya devam edilecektir. 

Ve bu oyunu oynarken aile bütçemizi etkilemeyecek bir şekilde oynamak ve spor totoyu sadece bir oyun olarak görebilirsek spor toto sonuçlarıaçıklandığı zaman spor totoda 15 bilen olup olmadığını beklemenin verdiği heyecanın keyif bir başkadır.

Sitemizde yazılan mesajlardan tamamen yazan kişinin kendisi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmaz. Yazılarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. Yazılarınızda kaba sözler, hakaret, ayrımcılık, cinsellik, ticaret, politika ve din içerikli mesajlar bulunamaz.Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

Sitemiz üzerinden herhangi bir şekilde ortak kupon oynanması amacıyla para toplanmasına izin verilmez.Bu şekilde yapılan faaliyetlerden oluşabilecek mağduriyetler konusunda doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı totokuponu.com sorumlu tutulamaz. Site admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir. Siteye yazı yazan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Top